Elektronické peněženky / E-Wallets

Featured

Jak zbohatnout

Jak přijít k penězům a k bohatství ?Toužíte být bohatým člověkem? Mít u sebe vždy dost peněz na koupi čehokoliv, co vám zrovna padne do oka? Nepřemýšlet, zda si to můžete dovolit, zda si dát v restauraci něco extra, co zaujalo Váše chuťové buňky. Koupit si konečně auto, na dovolenou létat letadlem, nosit dobře padnoucí oblečení. Chtěli byste mít vlastní nezávislý příjem peněz a vytvářet si finanční rezervy do budoucna, nehledě na momentální příjmy z vašeho zaměstnání?
Co všechno byste chtěli vlastnit, čeho všeho si užívat a na co všechno mít v životě čas? Představy každého z nás se budou velmi lišit, avšak základní myšlenka bohatství je jen jedna – Mít vždy dostatek.

Vítejte u projektu, mající za cíl udělat Váš život bohatším !

Boháčem se přes noc stanete pouze v několika málo případech – vyhrajete v loterii obrovský balík, zemře vám bohatý příbuzný a jen vy jste jeho jediný dědic, prokoušete se soutěží Chcete být milionářem a vaše vědomosti vás nenechají ve štychu a možná ještě několik málo dalších. Bohužel jsou to ve většině případů pouze štastné náhody a na náhody se v životě prosím vůbec nespoléhejte.
Všechny ostatní metody jak zbohatnout už vyžadují vaše odhodlání, nasazení, obětování, trochu riskování a v neposlední řadě hromadu informací.
Nedávno jsem četl článek o závěrech studie amerických vědců, že hlavní vlastnost člověka, kterou potřebuje, aby velice zbohatl, je chamtivost. My se však budeme snažit vyhnout uvedení této vlastnosti do praxe a spíše místo ní využijeme odhodlání, touhu a ještě vám k tomu poskytneme důležité informace.

Jsme teprve na počátku vývoje tohoto webu tak zatím omluvte množství článků a občasné změny v architektuře. Ale už nyní zde můžete nalézt pár zajímavých projektů, jak si začít vydělávat pomocí vašeho počítače – například zde.

Vydejte se spolu s námi na cestu za bohatsvím a Vaší osobní prosperitou. Provedeme Vás krok za krokem a ukážeme Vám kterým slepým uličkám se vyhnout, protože internet je nejen místo plné příležitostí, ale také plné nástrah, zbytečností a slepých, nikam nevedoucích cest, na kterých jen ztratíte drahocenný čas.
Se srdečným pozdravem,
Admin BeRich

Pohodlná práce z domova

Co je My24HourIncome ?

My 24 Hour Income je online reklamní platforma, kde mohou vlastníci obchodů, nebo internetových stránek nabrat návštěvníky, či potenciální kupce svých produktů. Je také vhodný pro prezentaci svých affiliate/referral stránek a k lákání nových referrálů.

Kromě reklamy (a to je na ní to nejzajímavější) pak také nabízí možnost pro všechny své členy vydělat si skrze její revenue sharing program.
Pro někoho výborná práce z domova, pro jiné jen přivýdělek, v každém případě je vše velice jednoduché. Posuďte …

Jak to přesně funguje  ?

Chceme-li vydělat peníze revenue sharingem, musíme si nejprve zakoupit tzv. AdPack, prodávaný v různých hodnotách na stránkách My24HourIncome.com. Pokud vlastníme alespoň jeden AdPack, dalším krokem je kliknout jednou denně na 10 nabízených reklam (každá s 20 vteřinovým časovačem). Pokud během 24 hodin nestihnete kliknout na všech 10 reklam, podíl z příjmů programu, se pouze pozastaví a opět se dá do běhu, až svůj denní úkol splníte – o nic nepříjdete!

Kolik peněz si vyděláte zavisí na tom, kolik AdPack balíčků vlastníte a v jaké hodnotě (celkem jsou na výběr 4 druhy AdPacků v různých hodnotách). Počet vlastněných AdPacků je neomezený, ale podmínkou zakoupení AdPacku vyšší hodnoty, je vždy vlastnictví určitého počtu balíčků s hodnotou nižší (např. pro zakoupení AdPack lvl 2, musíte vlastnit 100x AdPack lvl 1).

Revenue Share programy fungují na principu sdílení příjmů od ostatních uživatelů. Čím více lidí se do programu zapojí, tím větší je váš denní výnos!
My24HourIncome komunita a hlavně její vlastník se o svůj program náležitě stará a za dobu jeho existence již vyplatili statisíce dolarů!

Jak si můžu vydělat ?

Výnos každého balíčku AdPack je závislý na jeho hodnotě. Zde je přehled všech 4 AdPacků a jejich hodnot a výnosů:

úroveň balíčku – cena balíčku – výnos balíčku za 30 dní

AdPack lvl 1      –    5 dolarů      –    110%
AdPack lvl 2      –  15 dolarů     –    115%
AdPack lvl 3      –  35 dolarů     –    120%
AdPack lvl 4      –  75 dolarů     –    130%

Takže vlastníme li jen základ – tj 2 balíčky lvl1 – získáme měsíčně 1 dolar navíc ($10 x 110%)
Při 20 balíčcích v hodnotě 100 dolarů, se dostáváme na 10 dolarů zisku každý měsíc a to nepočítám zpětné vkládání peněz do programu a dokupovaní nových balíčků v průběhu měsíce!
Při troše počítání není těžké vytvořit si plán a za pár týdnů se dostat na mnohem větší výdělky:

Lidé, kteří mají 100 x lvl1 100 x lvl2 a 100 x lvl3 AdPacks mají měsíční příjem:
(500*0,10) + (1500*0,15) + (3500*0,20) = 975 dolarů tj 24.375,- korun měsíčně za 5 minut práce denně!

Jak My24HourIncome vyplácí peníze?

Peníze se vyplácí buď téměř okamžitě, nebo maximálně do 3 dnů rovnou na váš účet.
My24HourIncome program podporuje 3 elektronické platby – skrze peněženku PAYEER, PERFECT MONEY a co je nejdůležitější – BITCOIN ! BitCoin peněženku doporučujeme COINMATE – spolehlivá a renomovaná peněženka provozovaná českým týmem, je tedy v češtině, podporuje českou korunu a všechny české banky!
Jakmile dostanete peníze na svůj účet, doporučuje se opět vložit alespoň 90% zpět do systému a přikoupit další AdPack balíčky, čímž rozmnožíte svoje portfolio a zvětšíte tak svůj pravidelný příjem.
Minimální výběr je 10 dolarů.

Jaké jsou výhody programu ?

Výhody programu jsou v jeho naprosté jednoduchosti. Stačí kliknout na 10 reklam denně a o víc se starat nemusíte. Peníze vám přibývají automaticky každou hodinu.

A co nevýhody ?

Nevýhodou může pro někoho být, že je potřeba si koupit alespoň 2 AdPack balíčky, abyste mohli peníze množit. Avšak cena jednoho lvl 1 balíčku je $5 – tudíš se jedná jen o drobnou investici 10 dolarů (cca 250 korun).

Nezapomeňte !

Opět opakuji, že ačkoliv se může zdát program My24HourIncome jako vynikající způsob zhodnocení peněz, nenechte se zlákat a nevkládejte do něj peníze bezhlavě! Vždy se ujistěte, že máte plán a peníze vám zrovna v několika příštích týdnech či měsících nebudou chybět. To je ovšem důležité u každé investice.

Chci se také přidat !

Registrace i vedení je naprosto zdarma ! Během dvou minut jste v systému a můžete začít. Vyberete si, kterou elektronickou peněženku chcete používat a pošlete si z ní první platbu – stačí 10 nebo 20 dolarů do začátku, než zjistíte jak program funguje. Až se vám peníze připíšou, koupíte si první balíčky AdPack, prokliknete svých povinných 10 reklam a pak už jen sledujete jak se každou hodinu váš výdělek zvětšuje! Úžasné !

KLIKNI A ZAČNI VYDĚLÁVAT !