Jak zbohatnout

Jak přijít k penězům a k bohatství ?Toužíte být bohatým člověkem? Mít u sebe vždy dost peněz na koupi čehokoliv, co vám zrovna padne do oka? Nepřemýšlet, zda si to můžete dovolit, zda si dát v restauraci něco extra, co zaujalo Váše chuťové buňky. Koupit si konečně auto, na dovolenou létat letadlem, nosit dobře padnoucí oblečení. Chtěli byste mít vlastní nezávislý příjem peněz a vytvářet si finanční rezervy do budoucna, nehledě na momentální příjmy z vašeho zaměstnání?
Co všechno byste chtěli vlastnit, čeho všeho si užívat a na co všechno mít v životě čas? Představy každého z nás se budou velmi lišit, avšak základní myšlenka bohatství je jen jedna – Mít vždy dostatek.

Vítejte u projektu, mající za cíl udělat Váš život bohatším !

Boháčem se přes noc stanete pouze v několika málo případech – vyhrajete v loterii obrovský balík, zemře vám bohatý příbuzný a jen vy jste jeho jediný dědic, prokoušete se soutěží Chcete být milionářem a vaše vědomosti vás nenechají ve štychu a možná ještě několik málo dalších. Bohužel jsou to ve většině případů pouze štastné náhody a na náhody se v životě prosím vůbec nespoléhejte.
Všechny ostatní metody jak zbohatnout už vyžadují vaše odhodlání, nasazení, obětování, trochu riskování a v neposlední řadě hromadu informací.
Nedávno jsem četl článek o závěrech studie amerických vědců, že hlavní vlastnost člověka, kterou potřebuje, aby velice zbohatl, je chamtivost. My se však budeme snažit vyhnout uvedení této vlastnosti do praxe a spíše místo ní využijeme odhodlání, touhu a ještě vám k tomu poskytneme důležité informace.

Jsme teprve na počátku vývoje tohoto webu tak zatím omluvte množství článků a občasné změny v architektuře. Ale už nyní zde můžete nalézt pár zajímavých projektů, jak si začít vydělávat pomocí vašeho počítače – například zde.

Vydejte se spolu s námi na cestu za bohatsvím a Vaší osobní prosperitou. Provedeme Vás krok za krokem a ukážeme Vám kterým slepým uličkám se vyhnout, protože internet je nejen místo plné příležitostí, ale také plné nástrah, zbytečností a slepých, nikam nevedoucích cest, na kterých jen ztratíte drahocenný čas.
Se srdečným pozdravem,
Admin BeRich