Výdělek na internetu

POKUD TO MYSLÍTE S VYDĚLÁVÁNÍM ONLINE SKUTEČNĚ VÁŽNĚ,
ČTĚTE DÁL

– ZARUČENÝ VÝDĚLEK NA INTERNETU ZA SLEDOVÁNÍ REKLAMY, HRANÍ ONLINE HER, STAŽENÍ APLIKACÍ DO MOBILU, SLEDOVÁNÍ VIDEA, POSLECH ONLINE RÁDIA VYPLŇOVÁNÍ DOTAZNÍKŮ A DALŠÍ…

– BONUSY ZA AKTIVITU
– PROPRACOVANÝ SYSTÉM ODMĚN
– VYPLÁCENÍ VÝDĚLKŮ JIŽ 7 LET NA PayPal

Snadný a rychlý Výdělek na internetuCo je ClixSense ?

Clixsense je momentálně nejpopulárnější multi PTC systém, který na trhu existuje. Jedná se o provizní systém sledování reklamy zadavatelů a to jak v podobě klikacích bannerů, tak i videí a různorodých dotazníků. Systém má již několik milionů spokojených uživatelů a to hlavně díky:

  • Dlouholetému působení na trhu a pravidelnému vyplácení výdělků
  • Mnoha způsobům jak si vydělat peníze, čtěte níže …
  • Podporuje nejpopulárnější elektronickou peněženku PayPal, na kterou je vyplácení peněz velice snadné a okamžité.
  • Díky obrovskému množství uživatelů je Clixsense schopná sama vydělávat a také dává vydělávat úplně každému již několik let
  • V neposlední řade díky skvělému přístupu Administrátorů k uživatelům – vždy se hned dozvíte co se chystá, nebo jestli momentálně probíhá upgrade systému a kdy přesně skončí. Může se to zdát jako detail, ale z mnoha mých zkušeností se toto často neděje a uživatelé jiných systémů pak zmateně bombardují chaty s otázkami co se děje.

Clixsense se představuje (Navod jak se registrovat a zacit vydelavat – anglicky)

[niceyoutubelite id=”qBvXhSYvFgg”]

Staň se zdarma členem během 2 minut a začni také ihned vydělávat !

Čím vším si mohu u Clixsense vydělávat? Pojďme se podívat:

Samotnou klikačkou to nekončí! Později budou peníze z reklamy jen nepatrným zlomkem větších příjmů, plynoucích z mnoha další možností, kterými Clixsense oplývá!

PTC (Pay-To-Click)
– Platí za kliknutí na reklamní bannery až do výše 0,2 dolaru za jednu ! Není co dodávat, objeví se zpráva, že je pro vás připravena nová reklama, kliknete na ní a necháte načíst. Na tomto principu fungují veškeré kliklačky na internetu!

DOTAZNÍKY
 Největší zdroj výdělků, Clixsense nabízí denně desítky online dotazníků k vyplnění a za každý Vám zaplatí 0,80 až 1,50 dolarů což je asi třicet korun za jeden dotazník, který zabere zhruba deset minut !
Vyplňte jich 5 denně a jen z dotazníků máte příjem 150 korun !
Všechny dotazníky jsou v angličtině, avšak jedná se pouze o zaškrtávání možností, čili žádné vymýšlení složitých souvětí v angličtině se nekoná. Například řetězec Tesco po vás bude chtít vědět jak často a jaké zboží nakupujete, nebo jak jste byli spokojeni s poslední návštěvou jejich supermarketu a podobně.
Dotazníky jsou rozličné, někdy máte za úkol poslechnout si několik krátkých úryvků z písniček, které se momentálně hrají v rádiích a ohodnotit je. Za to dostanete dvacku! Nebo shlédnout reklamní video a posuvníkem ohodnotit jak na vás zapůsobilo – další dvacka!
S dotazníky je nejvíce zábavy a mohou vám přinést spousty výdělků!
(Pozn. hodně dotazníků je tzv. Geotargeted – což znamená zacílených na určitou oblast – zemi, pro Českou republiku je tak o něco méně dotazníků než pro Ameriku či UK) 

DENNÍ ÚKOLY
– denně aktualizovaná nabídka různých drobných úkolů (tasks), za které dostáváte peníze
Například vyhlédání konkrétní adresy na googlu a kliknutí na odkaz. Zadavatel si tak kupuje první místa ve vyhledávačích a vy z toho inkasujete peníze.
Nebo máte za úkol podle obrázku správně přiřadit kategorii v internetovém obchodě. Vidíte na obrázku panenku s porcelánovou hlavičkou a zaškrtene “Vintage Dolls – Toys”.
Denní úkoly (daily tasks) jsou aktualizované každý den a mají omezený počet opakování.

Sledování placených videí na YouTube
Stačí jen spustit video, nechat ho dojet do konce a penízky jsou vaše! Navíc zahraniční reklamy jsou velice vtipné a často se přistihnu že je opravdu sleduji ! Což samozřejmě není podmínkou.
Každý den se aktualizují a každý den si jich můžete několik pustit – velice snadné peníze!

Staň se zdarma členem během 2 minut a začni také ihned vydělávat !

 

Poslouchání ONLINE Rádia !
– Při všem tom klikání a vyplňování dotazníků si můžete spustit v samostatné stránce online rádio stanici 1.FM, která hraje nonstop nejnovější muziku a jako bonus za to samozřejmě také dostáváte zaplaceno !
Každých 30 minut kdy máte stránku otevřenou, se objeví na stránce malé webové okénko, do něj vepíšete slovo které vidíte v příkladu a odkliknete! Peníze se vám na účet připíšou okamžitě! 2x za hodinu 48x za den jen za poslouchání rádia a to i když máte zvuk ztlumený, či vypnutý úplně! Stačí mít jen otevřenou stránku s rádiem!
(Pozn. – Nemusí fungovat ve vaší lokalitě, Poskytovatel garantuje US,UK a ještě pár zemí)

ClixGrid tipovací hra – A úplně pro všechny nakonec ještě možnost odkrýt si až 60 políček v tipovací hře ClixGrid, ve které můžete vyhrát od 10 centů až do 10 dolarů ! Penize jsou ihned připsány na Váš účet! Výhernost je celkem veliká, 10 dolarovou výhru se mi zatím vyhrát nepodařilo, ale menší částky padají skoro denně!

BONUS za Vaši aktivitu!

Dokonce ani tohle není všechno!
Pokud splníte několik výše uvedených úkolů denně – konkrétně jsou to:
5x kliknutí na reklamu
20 odkrytých políček v ClixGrid hře
2 dotazníky nebo 10 denních úkolů
1x návštěva ClixSense Fóra (kliknutí na fórum)
Získáte tzv. DAILY BONUS který je až 12% a počítá všechny vyděláné peníze za jeden den! Takže pokud si denně vyděláte na reklamách, dotaznících, poslechem rádia a videí třeba 10 dolarů … připočte se Vám ještě 12% navíc, čili celkem 11.20 dolarů!

Plus nově od srpna 2014 další bonusy za aktivitu:

– Pokud používáte ClixAddon ve vašem prohlíže, který Vás upozorňuje na nové reklamy a příležitosti k výdělku, Získáte další 2% navrch k výše uvedenému bonusu
– A jako třešínka na dortu je tu pak ještě Activity Bonus který vám přičte ještě další 2% ke všem získaným bonusům, pokud předchozí bonusy splníte po 3 po sobě jdoucích dnech – čili skutečná Activity odměna!

Dohromady tedy získáte +16% bonus k vašemu dennímu výdělku.

Premium členství na rok jen za $17

Prémiový účet, který stojí 17 dolarů na rok, na který si sledováním reklamy vyděláte během pár dní, vám otevře všechny velké možnosti ClixSense!

  • Mnohonásobně se Vám zvýší počet reklam které můžete shlédnout (spousta exkluzivních reklam je pouze pro PREMIUM uživatele, jsou označené žlutou hvězdičkou a za shlédnutí dostanete 1 nebo 2 centy! Vydělávání je pak mnohem rychlejší a snazší a peníze utracené za PREMIUM účet tak máte mnohem rychleji zpět!)
  • Budete mít větší počet ClixGrid game šancí (celkem 60 pokusů) a sníží se čas reklamy o celou polovinu,
  • Zdvojnásobí se vám DAILY activity bonus (na 12%),
  • Sníží výplatní minimum z 8 na 6 dolarů,
  • Největší změnu poznáte u Vašich referrals, kdy s PREMIUM účtem se vaši Affiliate (lidé pod Vámi) prohloubí až na 8 úrovní ! Získáte z nich několikanásobné bonusy a to ve všech 8 úrovních.

.

Premium účet není nutnost a nemusíte ho za celou dobu u Clixsense mít, avšak dříve nebo později dospějete k názoru, že s ním je vydělávání ještě o dost zábavnější !
Proto doporučuji upgradovat na PREMIUM hned co se seznámíte s prostředím a zjistíte jak co funguje.
(podrobné informace o výhodách PREMIUM účtu -> zde <- 
)

Teď už jen stačí stát se zdarma členem a během 2 minut a začít také ihned vydělávat !

PŘIPRAVUJEME NA BERICH.CZ

Připravujeme celou řádku rad a tipů na snadné vydělávání v ClixSense systému. Proto sledujte naše stránky a těšte se!
Klikni a vrhni se na to !

 

 

Comments are closed.